MÖBLER / Skåp & hyllor / Apoteksskåp 6972708

nr 697 2708

Apoteksskåp

Tidigt 1900-tal, längd: 185, djup: 42, höjd: 105

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

6.100 kr

måndag 16 maj 2011
kl 18:08:46